KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213617
nr 1221 3617
Frans Timén
(1883-1968), Sverige
Oljemålning, Vattendrag, signerad. Olja på duk, 66x56 cm
Frans Timén, född 1883 i Göteborg, död 1968, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:45:22
100 kr
250 kr
Frans Timén
Läs mer om Frans Timén